O nas

Jesteśmy wiodącym producentem agrowłóknin i agotkanin, działającym na rynku ogólnopolskim od 7 lat. Dynamicznie rozwijamy nasz asortyment, dlatego poszerzyliśmy go również o agrowłókniny na pryzmy buraczane oraz płachty na stogi słomy czy siana.
Nasi Klienci oczekują od naszych pracowników nie tylko profesjonalnej obsługi, ale również fachowego doradztwa, dlatego dbamy o to, by uczestnicząc w szkoleniach czy kursach, stale poszerzali swoją wiedzę w zakresie rolnictwa i ogrodnictwa. W naszym sklepie czeka więc na Państwa zespół zakochanych w ogrodnictwie specjalistów, którym naprawdę można zaufać.
Wiarygodność oraz wysoką jakość naszych produktów doceniły tak prestiżowe instytucje jak Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach czy Uniwersytet Rolniczy w Krakowie, które są naszymi stałymi klientami i partnerami w biznesie. Współpracujemy również z wieloma placówkami naukowo – badawczymi, które systematycznie korzystają z naszych produktów.
W trosce o najwyższą jakość stale poddajemy nasze produkty badaniom, a ich wyniki publikujemy na naszych stronach. Nie mamy się czego wstydzić 🙂 Ostatnie badania przeprowadzone w Instytucie Włókiennictwa w Łodzi potwierdziły, że nasze agrowłókniny okrywowe, które połączyliśmy w innowacyjny sposób: poprzez podwójnie szyty ścieg, mają największą wytrzymałość na rynku.

Nasza agrowłóknina ściółkująca została wykorzystana w badaniach prowadzonych przez Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach. Przeprowadzone doświadczenie wykazało, że materiał doskonale spełnia swoje funkcje, takie jak zabezpieczenie przed chwastami czy też utrzymanie wilgoci w glebie. Ze szczegółami badań można zapoznać się tutaj.
Badania nad naszymi produktami otwierają drogę do powszechnie cenionej, międzynarodowej certyfikacji. Ogromnym sukcesem było uzyskanie przez naszą agrotkaninę austriackiego certyfikatu TÜV AUSTRIA SERVICES GMBH, wystawianego przez jednostkę przeprowadzającą certyfikacje oraz inspekcje na rynku międzynarodowym. Agrotkanina ta cieszy się znakomitą renomą ze względu na jakość oraz wytrzymałość.

Dzięki elastyczności i kreatywności spełniamy oczekiwania naszych Klientów – zarówno współpracujących z nami przedsiębiorstw, instytucji, jak również indywidualnych odbiorców.
W prowadzonych działaniach stawiamy na najwyższą jakość oraz profesjonalizm, co pozwala nam poszerzać obszar oraz zakres funkcjonowania.
Już wkrótce planujemy podzielić się z Państwem naszym innowacyjnym rozwiązaniem więc zachęcamy do śledzenia naszego bloga i strony.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!