Agrotkanina

2017-05-08 Geocover-085

Agrotkanina ściółkująca (mata szkółkarska)

Chwasty to jeden z koszmarów, który spędza sen z powiek właścicielom upraw. Zaburzają wzrost roślin, odbierają cenne składniki z gleby. Walka z chwastami bywa czasochłonna i kosztowna, najczęściej stosowane są w tym celu herbicydy. Znamy lepszy sposób! Jest nim zastosowanie agrotkaniny, zwanej inaczej matą ściółkującą lub matą szkółkarską.

W naszej ofercie dostępna jest agrotkanina w czterech kolorach: brązowym, czarnym, zielonym i białym. Agrotkanina do ściółkowania gleby przeciw chwastom występuje też w różnych gramaturach. Zadbaliśmy o to, by modele agrotkaniny, były bardzo zróżnicowane, i tak na przykład model P-70 to najcieńsza agrotkanina ważąca 70g/m2. Najpopularniejszą, najczęściej wybieraną opcją jest wariant P-90, jest to bardzo mocna agrotkanina, ważąca 90g/m2. Przygotowaliśmy też agrotkaninę dostosowaną do szczególnych wymagań, P-100 to najgrubszy i najmocniejszy model, do profesjonalnych zastosowań, jego gramatura wynosi waga 100g/m2.

Sprawdź ten produkt w naszym sklepie

Informacje

Ściółkowanie agrotkaniną pozwala na całkowite wyeliminowanie potrzeby stosowania herbicydów.

Jednorazowe wyłożenie agrotkaniny pozwala na zaprzestanie opryskiwania herbicydami co w efektywny sposób,umożliwia rolnikom ograniczać koszty produkcji i pracy przez wiele lat.

Sposób użycia i funkcje

Agrotkanina, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym, jest trwała, odporna na gnicie, a zastosowany w niej stabilizator UV pozwala na bezpieczne użytkowanie przez nawet 5 lat.

Wyłożenie powierzchni ziemi agrotkaniną sprawia, że nie wyrastają chwasty, temperatura gleby jest wyższa, a ryzyko przesuszenia ziemi znacznie spada. Twoje uprawy będą jeszcze bezpieczniejsze i będą piękniej wzrastać!

Skorzystaj z naszych porad